Jdi na obsah Jdi na menu
 


Energie na září 2010

12. 9. 2010


 Energie na září 2010

 V září přichází čas kontemplace, ponoření do svého nitra a následné
 vyrovnání a harmonizace na všech úrovních našeho Bytí.
 První zářijové dni a jejich energie nás povedou hlouběji do svého středu.
Zároveň velmi silné a aktivní energie živlu země budou působit na naše fyzická těla. Energie přicházející během měsíce září nám přinesou transformaci, která vyvstává ze spojení se Zemí a nastolení naší vnitřní rovnováhy. Zamyslete se nad tím, co ještě je potřeba přijmout a co v sobě uvolnit, abyste mohli kráčet cestou lásky a světla.
 Od letního Slunovratu došlo k mnoha velkým změnám a posunům v našich životech i v energii planety Země. Během letních měsíců došlo u mnohých k aktivaci dalších světelných kódů, velkým posunům vědomí a k probuzení další vlny Duší. Mnoho lidí se již odpojilo od karmických mřížek a mohli vstoupit do svých nových životních rolí. Vysokovibrační energie, které přicházely během letních měsíců se nyní přes naše fyzická těla ukotvují k zemskému krystalu, který má nyní vyšší magnetické přitahování a vede vše, co přichází z Vesmíru, hlouběji do nitra Země.
 Začátek září přináší období usebrání a kontemplace, abychom se mohli ještě znovu podívat, jaké další možnosti a cesty se před námi otevírají. Mnozí stále ještě stojí jakoby na rozcestí a váhají, kterou cestou se vydat.
 Mnoho lidí se nyní nachází doslova v "meziprostoru". Mnozí také cítí, že změny jsou doslova na "spadnutí" a už stačí jen málo, aby se objevilo to, co je skoro již hmatatelné a na dohled.
 Zářijové energie přinesou možnost ponořit se na chvíli do sebe, porovnat stav věcí - kam jsme chtěli dojít a kam jsme se skutečně dostali. Uvědomit si, jaké naše cíle a přání byly naplněny, jaké nebyly a proč. Prozkoumat, které naše části ještě stále brání a blokují přijímání hojnosti a lásky přicházející s Universa. Znovu se podívat, čím jsme tento rok prošli a jaké zkušenosti bychom si ještě přáli projít. Zároveň s touto bilancí máme možnost projevit svou vděčnost Vesmíru za všechny dary a příležitosti.
 Toto uvědomění a ponoření do svého nitra nám přinese zklidnění a připraví nás na zářijové vyrovnání v době podzimní Rovnodennosti. V tomto období dojde opět k vyrovnávání a harmonizaci planety Země a její přípravy na přechod na vyšší vibrační úroveň. Toto období je důležité a vědomě bychom se měli stále propojovat s Matkou Zemí, abychom byli vyladěni na její energetickou úroveň. Je to příprava na další vlnu nových vysokovibračních energií, které budou přicházet během podzimních měsíců.
 Matka Země se během léta intenzivně čistila a posouvala na své nové místo vevesmíru. V září se ještě ukotví a stabilizují energie z předcházejícího období a skrze zemský živel a Velkou Matku nám přinese toto období zralost a sklizeň v mnoha oblastech. V oblasti vztahů se již mnohým podařilo odpoutat se od závislostí a manipulací. Směřujeme ke své skutečné síle - vycházející ze srdce a z vědomí, že jsme všichni Jedním.
 Září přinese další nová spojení partnerských Duší. Mnozí již jsou na tato setkání připraveni. Čím více se blížíme celistvosti, tím menší máme potřebu hledat ve svých protějšcích části, které doplní naše vlastní chybějící nebo někoho, kdo bude naplňovat naše potřeby. V této oblasti nás ještě čeká spousta práce. I když se nám daří vycházet ze svého srdce, ještě se objevují mnohé situace, které aktivují naše emocionální tělo a vytrhává nás to ze svého středu.
 Je důležité čas kontemplace využít k práci na sobě a návratu k sobě a nenechat se strhnout k malichernému rozpitvávání a kritickému hodnocení chyb ostatních. Vyšší kvalita zářijových energií přináší schopnost analyzovat a moudře zhodnotit a zároveň pochopit a přijmout ponaučení.
 Srpnový úplněk 24. 8. přinesl velmi silné vibrace. Mnozí cítili neklid a větší citlivost díky energiím vedoucím nás hluboko pod povrch a směřujícím nás k našemu pravému poslání. Přineslo to nové vize, prohloubení naší intuice a vnímavosti. Tímto úplňkem se uzavřely energie Lví brány a na čas i přístup k některým úrovním. Jako by nás vše vedlo k návratu "zpět na zem".
 Zklidnit se, nechat uzrát a hlavně usadit vše, co intenzivně přicházelo v uplynulém období. Znovu si ze svých nových pozic uvědomit, co je důležité a co není. Doléčit a uzdravit vše, co se během intenzivních letních posunů vynořilo.
 Novolunní 8. 9. nás opět rozpohybuje. Přinese nová řešení a možnost učinit rozhodnutí ve věcech, kde jsme až dosud neměli dostatek informací a nemohli se pohnout z místa. Doba a energie vhodné k tomu pustit se do realizace a začít nové věci. Pozor na to, abychom si nenaložili více, než jsme schopni unést. Věnujte v tomto období zvýšenou péči a pozornost fyzickému tělu a dopřejte si dostatek odpočinku. Možná je na čase opustit aktivity, které nás přespříliš zatěžují a věnovat se smysluplnějším věcem - třeba procházce v přírodě nebo setkání s přáteli. Využijte ještě poslední příjemné dny babího léta a prožijte co možná nejvíce času v přírodě. Čerpejte síly a uložte na příští období, budeme je potřebovat.
 Podzimní Rovnodennost a zároveň Úplněk 23. 9. otevře velmi silnou energetickou bránu, která zesílí spojení Nebe a Země, přinese harmonizaci a vyrovnávání polarit a propojení všech čtyř živlů. Skrze naše srdeční centrum bude proudit energie prvotního ohně obnovy, což povede k harmonizaci a čištění všech ostatních energetických center a k propojení a Jednotě na všech úrovních. Energie tohoto období sebou ponesou i sílu a odvahu k činům a k překonání překážek, ale pozor na to, abychom se nenechali strhnout k přehnaným emocionálním reakcím. Zůstaňte v tuto dobu zaměřeni do svého středu a plně přítomni ve svém srdci.
 Stejně jako srdeční krystal Matky Země i náš vnitřní krystal je již z velkéčásti očištěn a dostáváme se blíže ke svému Bytostnému Já. To nám přináší skutečné poznání, že jsme propojeni ve všem a se vším kolem nás, že jsme součástí Jednoho celku. Skrze alchymistický proces vědomého spojení lidských srdcí s magickými silami přírody vzniká na Zemi nové Vědomí a nová rovnováha, vedoucí nás k opětovnému Znovuzrození. To vše nás připravuje na postoupení na vyšší úroveň, kterou otevřou a přinesou energetické brány 10 -10-10 a Vesmírný a Zimní Slunovrat (12-12-21 a 21-12-21).
 Využijte tedy tento čas k zrání a nechte uzrát své sny a přání. Dopřejte jim i sobě spoustu lásky, péče a pozornosti. Hýčkejte si své nejkrásnější představy a udržujte své vize pozitivní. Možná je také na čase, abychom si uvědomili, že nemůžeme vše zvládnout sami a že se můžeme o vše podělit. O lásku, radost, štěstí i o své úkoly. V Jednotě a spolupráci je naše síla. Čím dřív to pochopíme, tím líp. A pamatujte si, že naše opravdová "magie" spočívá v naslouchání svému srdci.
 Přeji vám spoustu krásných myšlenek, nádherných setkání a nezapomenutelných okamžiků v čase babího léta...
 Z břehů Nové Země srdečně a s láskou zdraví Mirka
 Pro www.vnitřnibohyne.cz <http://www.xn--vnitnibohyne-zkc.cz> napsala Mirka
 Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a
 neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá
 tato poznámka i s aktivním odkazem

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář